Magento Uzmanı

3 Temmuz 2021
Magento Uzmanı

Magento Uzmanları Kimlerdir?

Dünyanın en iyi e-ticaret yazılımı olan Magento’nun, gelişmiş yapay zekasını ve e-ticaret siteniz için tüm performansını en iyi şekilde kullanabilmeniz için konusunda uzman yazılımcılara ihtiyaç duyarsınız. Magento uzmanları, açık kaynak kodlu diğer e-ticaret yazılımlarının yanı sıra Magento’nun gelişmiş teknik özelliklerine cevap veren teknik insanlardır. Magento uzmanları, Adobe’un resmi partnerliği olan şirketlerde çalışan yazılımcılardır.

Aynı zamanda Magento geliştiricileri (developer) dediğimiz kişiler, müşterilerin e-ticaret sitelerinin kurulumundan, geliştirilmesine, müşterinin ve projenin ilerleyen süreçlerde taleplerine teknik bilgileri ile müdahale etmekle sorumlulardır.

Bir Magento Uzmanının Teknik Yetkinlikleri Nelerdir?

● Yazılım dili olarak PHP (Hypertext Preprocessor)
● Front-end yani sitenizin ön yüzü için JavaScript bilgisi
● CSS ve LESS sertifikalarına hakimiyeti
● Magento Security (güvenlik) modüllerinin implementasyonu
● Değiştirilecek ve geliştirilicek her fonskiyona hızlı cevap verebilmeleri gerekmektedir.

Kısacası multidisipliner bir yapıya sahip olan Magento’nun kurulum aşamasını sorunsuz gerçekleştirmelidirler. Yukarıda saydığımız özelliklere sahip olan Magento uzmanlarına projelerinizi gönül rahatlığı ile teslim edebilirsiniz.

Magento Uzmanlarına Nereden Ulaşabilirsiniz?

Açık kaynak kodu ile oluşturulan Dünyanın en iyi e-ticaret yazılımı olan Magento’nun teknik insanlarına yanı Magento uzmanlarına, Adobe tarafından resmi partnerliği olan, E-ticaret siteleri konusunda karşınıza daha önceden yapılmış ve sorunsuz süreçleri ilerleyen siteleri referans verebilen yazılım şirketlerinde ulaşabilirsiniz.

Magento Uzmanlarının Müşteriye Karşı Sorumlulukları Nelerdir?

Magento uzmanları, projenin planlamasında teknik anlamda süreç belirlemede yetkili kişilerdir.
Projenin belirlenen sürelerde hangi aşamalara geleceği ile ortaya çıkacak sorunlara ne kadar süreçlerde cevap vereceklerini müşteriye proje başlangıcında taahüt etmekle sorumlulardır.
Magento Uzmanları, mevzu bahis olan e-ticaret projesinin detaylarına ve saklı olan tüm bilgilerini çalıştıkları kurumun hukuk departmanları tarafından kendilerine verilen gizlilik sözleşmesi ile korumaya altına almakla yükümlülerdir.

BİZ, DESTEK İŞİNİ BİRAZ ABARTTIK.

Siz müşterilerimizi dinleyerek ihtiyaçlarınıza uygun çözümler üretiyoruz.
icon
TEKNİK DESTEK

Online olmanızı kolaylaştırıyoruz, ama yardıma ihtiyaç duyarsanız veya birileriyle konuşmak isterseniz, online uzmanlarımız yardıma her zaman hazır!

icon
ONLINE DESTEK

Her zaman yapıcı ve sorunun çözümüne odaklı bir destek anlayışı ile yanınızdayız. Kendinizi yalnız hissetmeyeceğinize söz veriyoruz!

icon
DESTEK MERKEZİ

Her türlü soru ve sorun için hızlı, kesintisiz destek bizim görevimiz. Destek merkezimiz ile tüm müşterilerimizin yanındayız!

BİZ SİZİ ARAYALIM.

BİZE ULAŞIN.

Dilerseniz siz de istediğiniz zaman bize ulaşabilirsiniz. Uzman destek ekibimiz size sektördeki en iyi hizmeti vermek için iş başında.

[email protected] +90 (850) 885 2441

Magento TR HABERLER

🥇Magento 1’den 2 ye güncelleme

Hemen sitemizde bulunan converter’i indirerek taşıma ve aktarım işlemini yapabilirsiniz.

PAYTR Modülümüz hazır

Magento 2 için paytr modülümüzü hazırladık. indirme alanından hızlı bir şekilde indirebilirsiniz

İNDİRMELER
MAGENTO HOSTING
DİĞER(BLOG)
DESTEK MERKEZİ

Magento Türkiye

Magento Destek

Magento-tr

Magento indir

Magento
Magento Teknik Destek
2020 © MAGENTO-TR.COM All rights reserved.
  • Facebook
  • Twitter
  • Youtube
  • İnstagram