Magento Türkiye Teknik Yardım

12 Eylül 2020
Magento Türkiye Teknik Yardım

Günümüz teknoloji ve dijitalleşme dünyasının en büyük getirilerinden birisi de hiç şüphesiz ki e-ticaret siteleri. Bahsi geçen bu e-ticaret sitelerini kurmak için birçok alt yapı mevcuttur ve hiç şüphesiz ki bu alt yapılardan en popüler olanı ve en çok kullanılanlarından birisi de Dünyanın en iyi grafik geliştirici programlar üreten firmasının bir ürünü olan Magento’dur. Magento, Türkiye içerisinde de tüm dünyada olduğu gibi birçok kişi, şirket ya da kuruluş tarafından e-ticaret sitesi kurmak için tercih edilir ve kullanılır çünkü Magento Türkiye çatısı altında sorunsuz bir e-ticaret deneyimi yaşamak mümkündür. Magento Türkiye, herhangi bir konuda ihtiyaç duymanız halinde sizlere Magento teknik destek ve Magento yardım sağlar. Bu da Magento’yu özel kılar…

BİZ, DESTEK İŞİNİ BİRAZ ABARTTIK.

Siz müşterilerimizi dinleyerek ihtiyaçlarınıza uygun çözümler üretiyoruz.
icon
TEKNİK DESTEK

Online olmanızı kolaylaştırıyoruz, ama yardıma ihtiyaç duyarsanız veya birileriyle konuşmak isterseniz, online uzmanlarımız yardıma her zaman hazır!

icon
ONLINE DESTEK

Her zaman yapıcı ve sorunun çözümüne odaklı bir destek anlayışı ile yanınızdayız. Kendinizi yalnız hissetmeyeceğinize söz veriyoruz!

icon
DESTEK MERKEZİ

Her türlü soru ve sorun için hızlı, kesintisiz destek bizim görevimiz. Destek merkezimiz ile tüm müşterilerimizin yanındayız!

BİZ SİZİ ARAYALIM.

BİZE ULAŞIN.

Dilerseniz siz de istediğiniz zaman bize ulaşabilirsiniz. Uzman destek ekibimiz size sektördeki en iyi hizmeti vermek için iş başında.

[email protected] +90 (850) 885 2441

Magento TR HABERLER

🥇Magento 1’den 2 ye güncelleme

Hemen sitemizde bulunan converter’i indirerek taşıma ve aktarım işlemini yapabilirsiniz.

PAYTR Modülümüz hazır

Magento 2 için paytr modülümüzü hazırladık. indirme alanından hızlı bir şekilde indirebilirsiniz

İNDİRMELER
MAGENTO HOSTING
DİĞER(BLOG)
DESTEK MERKEZİ