Magento Türkiye Kimdir?

3 Temmuz 2021
Magento Türkiye Kimdir?

E-ticaret sitesi yaptırmaya karar veren herkesin yöneldiği yazılımlar arasında dünyanın en çok tercih edilen, içinde 5 ayrı yapay zeka teknolojisi çalıştıran ve doğru bir operasyonla kurulduğunda satış hacminin en yoğun olduğu yazılım Magento gelir.
Magento, yıllar içinde en çok tercih edilen e-ticaret geliştirme platformlarından biri olarak öne çıkarken online satıcıların e-ticaret mağazaları oluşturmak için yararlanabilecekleri bir dizi özellik ve işlevsellik sunar. Basitçe söylemek gerekirse Magento açık kaynak kodlu yazılımlar arasında alışveriş deneyimini kalbine alan ve satış sürecini mağaza sahibi ve müşteri için en sorunsuz hale getirmek için tasarlanan bir platformdur.

Temel e-ticaret işlevlerinin ötesinde platform, mağazanızı yapay zeka teknolojisi ile güçlendirmenize de olanak tanır. Magento pazarında bir dizi yapay zekam uyumlu araç ve eklenti mevcuttur. Bu araç ve eklentileri e-ticaret sitenizi daha akıllı hale getirmek için kolayca kullanabilirsiniz.

Magento’nun dünyanın en iyi e-ticaret yazılımı olmasının asıl nedeninin ise ihtiyaçlarınıza özel olarak tasarlanabilir olması da diyebiliriz. İster bir giyim mağazası açmak isteyin
isterseniz de oto yedek parça mağazası açmak isteyin, Magento sizin ve hedef kitlenizin ihtiyaçlarına göre şekillenebilen esnek ve modern tasarımları destekleyen bir yazılımdır.
Magento’nun kullanımı ve fiyat performansı elbetteki çok yüksek olduğunu hiç kimse inkar edemez. Fakat açıkça söylemek gerekirse Magento’nun gelişmiş teknolojisini kullanmaya başlamadan önce Magento uzmanı dediğimiz kişiler tarafından destek almanız gerekebilir.
Magento uzmanları, açık kaynak kodlu diğer e-ticaret yazılımlarının yanı sıra Magento’nun gelişmiş teknik özelliklerine cevap veren teknik insanlardır. Magento uzmanları, Adobe’un resmi partnerliği olan şirketlerde çalışan yazılımcılardır.

Aynı zamanda Magento geliştiricileri (developer) dediğimiz kişiler, müşterilerin e-ticaret sitelerinin kurulumundan, geliştirilmesine, müşterinin ve projenin ilerleyen süreçlerde taleplerine teknik bilgileri ile müdahale etmekle sorumlulardır.

Magento Türkiye’nin Magento alanında teknik yeterliliği olan yazılımcılarla 2014’ten itibaren sayısız başarılı e-ticaret projelerine imza atıyor. İstanbul TeknoPark’ta ve JustWork Office Kampüs’te yerleşkesi bulunan Magento Türkiye Destek Ekibi size ve projelerinize katma değer sağlamaktan mutluluk duyar.

Magento Türkiye Destek Ekibinin Çalışma Saatleri Nelerdir?

Bildiğiniz üzere e-ticaret siteleri adeta uyumayan mağazalardır. Sitenizin oluşabilecek tüm teknik ihtiyaçlarına hızlı şekilde cevap verilmesi gerekmektedir. Magento Türkiye Destek ekibi bünyesinde bulundurduğu tecrübeli yazılımcılarla haftanın 5 günü 09:00 – 18:00 arasında telefonun ucunda sizleri ve gelecek sorularınızı bekliyor.

Magento Türkiye’nin Global Partnerliği Var Mıdır?

Adobe şirketinin 2018 yılında Magento e-ticaret yazılımı şirketini satın almasıyla, Magento resmi olarak Adobe’un bir şirketi olmuştur. Adobe, Dünyada Magento e-ticaret yazılımlarını girişimcilere ileten ve operasyonlarını gerçekleştiren şirketlere belli uluslararası şartnamelere bağlı olarak partnerlikler verilmiştir. Magento Türkiye Destek ekibi de Adobe’un ülkemizdeki resmi partnerlerinden biridir.

Magento Türkiye ile projenizi planlamak için bizimle iletişime geçin.

[email protected] ve 0850 885 24 41

BİZ, DESTEK İŞİNİ BİRAZ ABARTTIK.

Siz müşterilerimizi dinleyerek ihtiyaçlarınıza uygun çözümler üretiyoruz.
icon
TEKNİK DESTEK

Online olmanızı kolaylaştırıyoruz, ama yardıma ihtiyaç duyarsanız veya birileriyle konuşmak isterseniz, online uzmanlarımız yardıma her zaman hazır!

icon
ONLINE DESTEK

Her zaman yapıcı ve sorunun çözümüne odaklı bir destek anlayışı ile yanınızdayız. Kendinizi yalnız hissetmeyeceğinize söz veriyoruz!

icon
DESTEK MERKEZİ

Her türlü soru ve sorun için hızlı, kesintisiz destek bizim görevimiz. Destek merkezimiz ile tüm müşterilerimizin yanındayız!

BİZ SİZİ ARAYALIM.

BİZE ULAŞIN.

Dilerseniz siz de istediğiniz zaman bize ulaşabilirsiniz. Uzman destek ekibimiz size sektördeki en iyi hizmeti vermek için iş başında.

[email protected] +90 (850) 885 2441

Magento TR HABERLER

🥇Magento 1’den 2 ye güncelleme

Hemen sitemizde bulunan converter’i indirerek taşıma ve aktarım işlemini yapabilirsiniz.

PAYTR Modülümüz hazır

Magento 2 için paytr modülümüzü hazırladık. indirme alanından hızlı bir şekilde indirebilirsiniz

İNDİRMELER
MAGENTO HOSTING
DİĞER(BLOG)
DESTEK MERKEZİ

Magento Türkiye

Magento Destek

Magento-tr

Magento indir

Magento
Magento Teknik Destek
2020 © MAGENTO-TR.COM All rights reserved.
  • Facebook
  • Twitter
  • Youtube
  • İnstagram