Magento Teknik

Magento Teknik

  Magento 2 ‘ konusunda tüm teknik işlemleri Ekiplerimiz tarafından sağlanmaktadır. Aşağıdaki Teknik konuda bizlerden yardım alabilirsiniz. Magento sunucu optimizasyonu,Cpanel yapılandırılması redis veya varnish cache kurulumlarında projenizi en iyi hale getirebilirsiniz. Türkiyede magento’ya hizmet veren en iyi ajanslardan bir tanesiyiz. Profesyonel ve çok fazla referanslarımız sayesinde alanında uzmanlaşmış kişiler projenize destek vermektedir. Magento 2 iyi […]

 

Magento 2 ‘ konusunda tüm teknik işlemleri Ekiplerimiz tarafından sağlanmaktadır.

Aşağıdaki Teknik konuda bizlerden yardım alabilirsiniz. Magento sunucu optimizasyonu,Cpanel yapılandırılması redis veya varnish cache kurulumlarında projenizi en iyi hale getirebilirsiniz. Türkiyede magento’ya hizmet veren en iyi ajanslardan bir tanesiyiz. Profesyonel ve çok fazla referanslarımız sayesinde alanında uzmanlaşmış kişiler projenize destek vermektedir.

Magento 2 iyi bir tecrübesi gereken sistemdir. Uzmanların sistemi en stabil hale getirmesi magento performansını arttırıp gerekli derlermeleri sizler için yapmaktadır.

 

BİZ, DESTEK İŞİNİ BİRAZ ABARTTIK.

Siz müşterilerimizi dinleyerek ihtiyaçlarınıza uygun çözümler üretiyoruz.
icon
TEKNİK DESTEK

Online olmanızı kolaylaştırıyoruz, ama yardıma ihtiyaç duyarsanız veya birileriyle konuşmak isterseniz, online uzmanlarımız yardıma her zaman hazır!

icon
ONLINE DESTEK

Her zaman yapıcı ve sorunun çözümüne odaklı bir destek anlayışı ile yanınızdayız. Kendinizi yalnız hissetmeyeceğinize söz veriyoruz!

icon
DESTEK MERKEZİ

Her türlü soru ve sorun için hızlı, kesintisiz destek bizim görevimiz. Destek merkezimiz ile tüm müşterilerimizin yanındayız!

BİZ SİZİ ARAYALIM.

BİZE ULAŞIN.

Dilerseniz siz de istediğiniz zaman bize ulaşabilirsiniz. Uzman destek ekibimiz size sektördeki en iyi hizmeti vermek için iş başında.

[email protected] +90 (850) 885 2441

Magento TR HABERLER

🥇Magento 1’den 2 ye güncelleme

Hemen sitemizde bulunan converter’i indirerek taşıma ve aktarım işlemini yapabilirsiniz.

PAYTR Modülümüz hazır

Magento 2 için paytr modülümüzü hazırladık. indirme alanından hızlı bir şekilde indirebilirsiniz

İNDİRMELER
MAGENTO HOSTING
DİĞER(BLOG)
DESTEK MERKEZİ

Magento Türkiye

Magento Destek

Magento-tr

Magento indir

Magento
Magento Teknik Destek
2020 © MAGENTO-TR.COM All rights reserved.
  • Facebook
  • Twitter
  • Youtube
  • İnstagram