Magento Profesyonel Yardım

Magento Profesyonel Yardım

Magento 1. Magento 1 sürümü ile ilgili tema  düzenleme yardımı,modül düzenleme yardımı,xml servis ve sunucu yardımı’na ihtiyacınız olabilir. Bunun profesyonel ekibimizi arayarak yaşadığınız problemi iletebilirsiniz. Magento yardım ekibimiz probleminizi inceleyerek hızlı bir şekilde çözüm sunmakrtadır.   Magento 2 Magento 2 sisteminde bir çok konuda yardım ihtiyacınız olabilir. Sunucu Yönetimi,Sistem yönetimi ve modül desteği ile ilgili. […]

Magento 1.

Magento 1 sürümü ile ilgili tema  düzenleme yardımı,modül düzenleme yardımı,xml servis ve sunucu yardımı’na ihtiyacınız olabilir. Bunun profesyonel ekibimizi arayarak yaşadığınız problemi iletebilirsiniz. Magento yardım ekibimiz probleminizi inceleyerek hızlı bir şekilde çözüm sunmakrtadır.

 

Magento 2

Magento 2 sisteminde bir çok konuda yardım ihtiyacınız olabilir. Sunucu Yönetimi,Sistem yönetimi ve modül desteği ile ilgili. Bunun için teknik ekibimiz önce probleminizi inceler. Php composer’ile ilgili olan sorunlarınızı ortalama 20-30 dk içerisinde çözmekteyiz. 

Hemen Whatsapp Destek Hattımızdan ve iletişim numaralarımızdan Magento yardım ekibine ulaşabilirsiniz.

BİZ, DESTEK İŞİNİ BİRAZ ABARTTIK.

Siz müşterilerimizi dinleyerek ihtiyaçlarınıza uygun çözümler üretiyoruz.
icon
TEKNİK DESTEK

Online olmanızı kolaylaştırıyoruz, ama yardıma ihtiyaç duyarsanız veya birileriyle konuşmak isterseniz, online uzmanlarımız yardıma her zaman hazır!

icon
ONLINE DESTEK

Her zaman yapıcı ve sorunun çözümüne odaklı bir destek anlayışı ile yanınızdayız. Kendinizi yalnız hissetmeyeceğinize söz veriyoruz!

icon
DESTEK MERKEZİ

Her türlü soru ve sorun için hızlı, kesintisiz destek bizim görevimiz. Destek merkezimiz ile tüm müşterilerimizin yanındayız!

BİZ SİZİ ARAYALIM.

BİZE ULAŞIN.

Dilerseniz siz de istediğiniz zaman bize ulaşabilirsiniz. Uzman destek ekibimiz size sektördeki en iyi hizmeti vermek için iş başında.

[email protected] +90 (850) 885 2441

Magento TR HABERLER

🥇Magento 1’den 2 ye güncelleme

Hemen sitemizde bulunan converter’i indirerek taşıma ve aktarım işlemini yapabilirsiniz.

PAYTR Modülümüz hazır

Magento 2 için paytr modülümüzü hazırladık. indirme alanından hızlı bir şekilde indirebilirsiniz

İNDİRMELER
MAGENTO HOSTING
DİĞER(BLOG)
DESTEK MERKEZİ