Magento Avantajları

12 Eylül 2020
Magento Avantajları

Kafanızda bir e-ticaret projesi var ve bu doğrultuda bir e-ticaret sitesi kurmak istiyorsunuz ancak bahsi geçen bu e-ticaret sitesini hangi platform aracılığı ile kuracağınızdan emin değilsiniz… Bu kelimeler sizi anlatıyorsa kafa karışıklığınız bitsin! Zira e-ticaret sitesi için Magento kullanın ve projeniz bir Magento projesi olsun. Böylelikle Magento projesi sahiplerinin yararlanabileceği avantajları kaçırmayın. Nedir bu avantajlar?
Magento projesi sahipleri, her ay Magento e-ticaret projeleri için teknik bakım ve destek hizmeti alabilirler. Bunun yanı sıra Magento projesi daha iyi yerlere gelsin diye SEO ve arama motoru index iyileştirme hizmetleri de alabilirler. Böylelikle Magento projesi sahiplerinin projeleri git gide büyür.

BİZ, DESTEK İŞİNİ BİRAZ ABARTTIK.

Siz müşterilerimizi dinleyerek ihtiyaçlarınıza uygun çözümler üretiyoruz.
icon
TEKNİK DESTEK

Online olmanızı kolaylaştırıyoruz, ama yardıma ihtiyaç duyarsanız veya birileriyle konuşmak isterseniz, online uzmanlarımız yardıma her zaman hazır!

icon
ONLINE DESTEK

Her zaman yapıcı ve sorunun çözümüne odaklı bir destek anlayışı ile yanınızdayız. Kendinizi yalnız hissetmeyeceğinize söz veriyoruz!

icon
DESTEK MERKEZİ

Her türlü soru ve sorun için hızlı, kesintisiz destek bizim görevimiz. Destek merkezimiz ile tüm müşterilerimizin yanındayız!

BİZ SİZİ ARAYALIM.

BİZE ULAŞIN.

Dilerseniz siz de istediğiniz zaman bize ulaşabilirsiniz. Uzman destek ekibimiz size sektördeki en iyi hizmeti vermek için iş başında.

destek@magento-tr.com +90 (850) 885 2441

Magento TR HABERLER

🥇Magento 1’den 2 ye güncelleme

Hemen sitemizde bulunan converter’i indirerek taşıma ve aktarım işlemini yapabilirsiniz.

PAYTR Modülümüz hazır

Magento 2 için paytr modülümüzü hazırladık. indirme alanından hızlı bir şekilde indirebilirsiniz

İNDİRMELER
MAGENTO HOSTING
DİĞER(BLOG)
DESTEK MERKEZİ
1
ilginizi cekebilir
kapat
Notibell
Magento dünyanın en iyi E-ticaret yazılımıdır.